Návštěvy ve třídách

Pokud máte zájem navštívit některou z Montessori tříd, kontaktujte prosím paní zástupkyni Marii Holčíkovou.

První trojročí

MA - třídní učitelka Oldřiška Klempířová Skulová
MB - třídní učitelka Eliška Janíková
MC - třídní učitelka Markéta Janíková

Druhé dvojročí

MD - třídní učitelka Andrea Donátková
ME - třídní učitelka Michaela Kročová

Ve třídách MA, MB a MC se učí současně děti z 1., 2. a 3. ročníku, ve třídách MD a ME se učí děti 4. a 5. ročníku.

Návštěva se koná v čase od 8 do 9:30 hodin. Prosíme o včasný příchod do školy (nejpozději v 7:55 hodin) a také o účast na celém bloku. Ve výuce buďte prosím jen pozorovateli a nezasahujte do chodu hodiny. Paní učitelky vám dotazy rády zodpoví o přestávce. Do tříd se vstupuje v přezutí (nabízíme návleky nebo si přineste vlastní papuče).

Do každé třídy mohou na návštěvu maximálně dvě dospělé osoby. Návštěva probíhá bez dětí.

Návštěvu ve třídách je potřeba předem domluvit s paní zástupkyní Marií Holčíkovou buď e-mailem na adrese holcikova@zszaaleji.cz nebo telefonicky 572 432 902

Těšíme se na Vaši návštěvu.