Dny prevence

14. 2. 2024

Dnes jsme uspořádali první část Dnů prevence u nás ve škole.
Na druhém stupni probíhaly přednášky odborníků na různá témata - Život v krizové situaci, Život v kyberprostoru, První pomoc, Život na vozíčku, Život není hra, Život s drogou, Život
v ohrožení, Život ve tmě, Život se mnou a Život na svobodě.   Zítřejší den se děti druhého stupně budou věnovat zpracování informací, které získaly během přednášek. Vytvoří prezentace, plakáty a další výukový materiál pro děti na prvním stupni. V pátek pak jednotlivá témata představí dětem na prvním stupni.

Děkujeme Všem zapojeným organizacím za spolupráci: Centrum odborné asistence Charita Uherské hradiště, Podané ruce UH, Dětský domov Uherské Hradiště, SONS Uherské Hradiště, Azylový dům Petrklíč, Probační a mediační služba Uherské Hradiště a Kdeco.