Dny prevence

16. 2. 2024

V pátek 16. 2. k nám přišly prezentovat žákyně z 9. B. Přenášely nám přednášky ze Dne prevence, kterých se účastnily v tomto týdnu se svou třídou. První přednáška se zaměřila na téma "Život na svobodě", kterou původně vedla Probační a mediační služba v Uherském Hradišti a druhá přednáška s názvem "Život se mnou", kterou původně vedla paní Mikošková z Kdeco. Tyto dvě přednášky si připravily žačky 9. ročníků pro nás. První přednáška Život na svobodě se zabývala trestnými činy a důležitostí dodržování zákonů. I když to nebylo zrovna nejzábavnější, bylo to pro nás poučné. Druhá přednáška s názvem "Život se mnou" byla velmi inspirativní a praktická. Žákyně nás naučily, jak správně dbát o naše zdraví a pohodu. Učily nás správné dýchání, relaxaci a odpočívání pomocí tance a cvičení. Vyzkoušeli jsme si různé relaxační techniky a všichni jsme si to velmi užili. Celkově jsme získali spoustu nových poznatků a zážitků. Děkujeme žákyním z 9. B za skvělou prezentaci.