MC

Noc s Andersenem v MC

před 4 dny, 24.3.2024

V pátek 22. března jsme se v podvečer setkali ve třídě, abychom se zapojili do 24. ročníku Noci s Andersenem. Na programu jsme toho měli mnoho. Děti zvládly nejenom poskládat logo, přiřadit dvojice pohádkových postav, povečeřet, projít stezkou odvahy, ale také si zorganizovaly diskotéku. Příjemně unaveny po poslechu pohádky od Eduarda Petišky, děti usnuly. Ráno po brzkém probuzení jsme společně posnídali, provedli hygienu a uklidili třídu. Budeme se spolu těšit na další ročník v příštím roce 2025. číst více..

Karnevalový týden

před 1 měsícem, 26.2.2024

Poznáte podle oblečení dětí, jaké bylo téma daného dne? Děti se skvěle zapojily a každé ráno své masky představily. číst více..

Dentální prevence

před 2 měsíci, 21.1.2024

Děti se dozvěděly nejenom proč mají zoubky, ale i jak o ně pečovat. Jaké jsou možnosti kartáčků a zda si čistí zoubky správně. číst více..

Vánoce v MC

před 3 měsíci, 2.1.2024

Vánoční angličtina, rozdávání dárečků a slavnostní oběd v jídelně. číst více..

Bruslení

před 3 měsíci, 15.12.2023