Projekt Erasmus+

3. výjezd projektu ERASMUS se uskuteční ve dnech 2.3. – 8.3.2024 do Portugalska – AMORA - Escola Secundária Manuel Cargaleiro

Třetí výjezd projektu ERASMUS se uskuteční ve dnech 2.3. – 8.3.2024 do Portugalska – AMORA  – (25 km od Lisabonu) Escola Secundária Manuel Cargaleiro –  www.esmcargaleiro.pt

Termín: sobota 2. března až pátek 8. března 2024

Součástí projektu je výjezd do Portugalska, do kterého byly vaše děti vybrány. Se svými partnery v projektu navštívíme mnoho zajímavých míst, budeme mít možnost poznat systém portugalského školství a společně se zapojenými školami do projektu se zapojíme do aktivit, které pro nás portugalská škola připravila.
Ubytování a strava bude zajištěna v hostitelských rodinách. Žáky budou na výjezdu doprovázet učitelé naší školy.

Letíme z Vídně Lisabonu, do Vídně na letiště se budeme dopravovat taxíkem. Na letišti v Lisabonu budou na děti čekat pedagogové portugalské školy a hostitelské rodiny našich dětí.