Vánoční jarmark

před 4 měsíci, 10.12.2023

Jako loni děti přinesly výrobky, které připravily spolu s rodiči. Výběr byl opravdu pestrý. Pro prodávající děti to byla velká zkouška z matematiky, protože sčítat a odčítat do 100 a více není pro druháčky jednoduché. Děti pomáhaly také u stánku svého družinového oddělení. Z utržených peněz opět věnují část na dobročinné účely a zbytek si ponechají na výdaje třídy. Třeba na výukový program nebo odměnu za vysvědčení. číst více..

Mikuláš

před 4 měsíci, 5.12.2023

Předzvěstí blížících se Vánoc je návštěva Mikuláše, anděla a čerta. Kdo má čisté svědomí nebo aspoň lituje svých špatných skutků, dočká se odměny. číst více..

Druhý krok

před 4 měsíci, 5.12.2023

Tento školní rok s dětmi pravidelně pracuje paní psycholožka Veronika, aby dětem přiblížila emoce. Umět pojmenovat emoce a vyznat se v nich je důležité. číst více..

před 4 měsíci, 5.12.2023

Děti se možná bojí strašidel, ale za strašidla se rády přestrojí. A strach je ten tam... číst více..

Tonda Obal

před 5 měsíci, 20.10.2023

S "Tondou Obalem" si děti ujasnily, jak třídit odpady, co se s nimi dál děje. číst více..