Výroba andělů na Vánoční jarmark

před 9 dny, 10.12.2018

Ve čtvrtek 6.12. k nám do třídy přišla maminka Michálka Miklíčka, aby s dětmi vytvořila výrobek z korálků - andělíčka. Všechny žáky svou prací velmi nadchla a ti s chutí vyrobili moc krásné andílky, které si potom na Vánočním jarmarku školy koupí. Děkujeme a podívejte se na andílky. číst více..

Mikuláš ve škole

před 12 dny, 7.12.2018

číst více..

Povolání rodičů - LET Kunovice

před 1 měsícem, 16.11.2018

Ve středu 14.11. jsme se na pozvání tatínka Libušky Haplové vydali autobusem do Kunovic. Připravil pro nás zajímavou prohlídku svého povolání v Letu. Viděli jsme výrobu malého dopravního letounu, posadili se do makety letadla a viděli jsme i vládní letoun, na němž žáci poznali státní vlajku a státní znak. Dalšími z rodičů, kteří nás přišli pozdravit byla maminka Tobiáška, Aničky a babička Vojty. Děkujeme moc. číst více..

Povolání rodičů - Policie

před 1 měsícem, 16.11.2018

V pátek 9.listopadu jsme byli pozváni nahlédnout do dalšího z povolání rodičů, a to tatínka Davídka Miko. Byli jsme na policii v Uherském Hradišti. Moc děkujeme tiskové mluvčí za zajímavé povídání a ukázku všeho, co na policii mají. Na závěr si děti v tělocvičně úžasně zasportovaly. číst více..

100 let výročí republiky

před 1 měsícem, 16.11.2018

V pátek 26.10. jsme si se žáky připomněli sté výročí naší republiky. Před školou byla slavnostně zasazena lípa a naučili jsme se tématickou píseň "100 let. Ve třídě jsme pracovali na plakátu o historii naší republiky." číst více..