Pololetní vysvědčení

před 17 dny, 31.1.2019

Dnes si druháčci odnesli domů pololetní vysvědčení. Přeji pěkně strávený čas pololetních prázdnin a potom vzhůru do 2.pololetí. číst více..

Vánoční dárek pro kamaráda

před 1 měsícem, 4.1.2019

Pod stromečkem naší třídy si děti letos vzájemně darovaly doma vyrobená přáníčka, skládačky origami, korálky či perníky. Jsem moc ráda, že děti ocenily dárek, který si jen tak nekoupí a dokázaly si, že vyrobený dárek potěší mnohem víc. Podívejte se sami. číst více..

Ježíškova dílna

před 1 měsícem, 4.1.2019

Začátkem prosince jsme se zúčastnili Ježíškovy dílny v Klubu kultury a žáci si mohli za žetonky vyrobit pěkné vánoční výrobky. Žetonky získali výměnou za peníze, jeden žeton za 5 Kč. Tato akce se nám moc líbila a někteří už se ptali, jestli půjdeme příště zase. Užili jsme si příjemný adventní čas. číst více..

Referáty - savci v lese

před 1 měsícem, 4.1.2019

Velká pochvala všem žákům za první zdařilé referáty a jejich prezentaci formou skupinové práce. číst více..