Na procházce

Dřevo je můj chléb
před 6 měsíci, 9.10.2023

Dřevo je můj chléb

Páteční výukový program ve skanzenu Rochus „Dřevo je můj chléb“ ukázal dětem, jak důležité jsou pro nás stromy a vše, co nám dávají. Jsme moc rádi, že nám počasí přálo a my mohli nahlédnout do profesí, které pracují se dřevem, ochutnat výborné pokrmy z plodů stromů nebo si vylisovat vlastní jablečný mošt.

Zahájení školního roku 2023/2024
před 7 měsíci, 5.9.2023

Zahájení školního roku 2023/2024

Den dětí
před 10 měsíci, 1.6.2023

Den dětí

Ve čtvrtek 1.6. se konal na školním hřišti Den dětí. O zábavu na jednotlivých stanovištích se postarali žáci 9. tříd. Počasí krásně přálo a děti si tento den užily :-)

Den Země Ostrožská Nová Ves - Včelí naučná stezka
před 10 měsíci, 26.5.2023

Den Země Ostrožská Nová Ves - Včelí naučná stezka

Ve čtvrtek 25. května jsme v rámci výuky vyrazili vlakem do Ostrožské Nové Vsi, kde je podél cyklostezky vedoucí ze Sirnatých lázní až k výjezdu stezky z Uherského Ostrohu umístěna Včelí naučná stezka, která je dlouhá pět kilometrů a má dvanáct stanovišť.

Seiferos
před 11 měsíci, 5.5.2023

Seiferos

V úterý 2.května jsme navštívili Kunovský les, kde jsme měli program zaměřený na ukázku dravců a sov.