Světový den porozumění autismu

před 2 dny, 22.4.2024

Dne 4.4. jsme se vydali do kina Hvězda na Světový den porozumění autismu. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, kde se dozvěděly, co to vlastně autismus je a blíže si vyzkoušely, jak se mohou autisti cítit. Po splnění stanovišť nás čekalo promítání filmu Víkendoví rebelové. Akce byla moc povedená a měla velký přínos. číst více..

Bubny do škol

před 3 dny, 22.4.2024

Ve středu 27.3. jsme se ve školní tělocvičně na chvíli stali hudebníky. V rámci akce Bubny do škol jsme si pod vedením kapelníka zkusili rytmická cvičení, hraní s boomwhackers a nakonec i s bubny. číst více..

Případ Edward

před 3 dny, 22.4.2024

V pondělí 5. února jsme se vydali do Slováckého divadla na představení Případ Edward. Příběh se odehrával na motivy filmu Střihoruký Edward. Celá hra měla temnější pozadí, ale i plno vtipných situací. Většině dětem se hra líbila. číst více..

Vánoční pečení perníčků

před 4 měsíci, 14.12.2023

V rámci pracovní výchovy a předvánočního času jsme využili naši cvičnou kuchyňku a upekli si perníčky. Každý si přinesl těsto, vykrajovátka a společně jsme se pustili do práce. Výsledkem bylo několik talířů výborných perníčků - některé ani na fotku nepočkaly. číst více..

Vánoční jarmark

před 5 měsíci, 11.12.2023

V pátek 8.12. vypukl vánoční jarmark, na který jsme se během hodin výtvarné výchovy pracovních činností připravovali. Žáci vyráběli výrobky, které poté na jarmarku prodívali. Vyzkoušeli si, jaké to je nejen věc vyrobit, ale také jaké to je, být v roli prodavače. Děkujeme všem za podporu našeho stánku. číst více..