Vánoční besídka a slavnostní oběd

před 2 měsíci, 2.1.2019

Poslední den školního roku 2018 probíhal v duchu společného setkání v tělocvičně, společného zpěvu koled a třídní vánoční besídky, předávání dárečků a slavnostního oběda. Věřím, že všechny přítomné děti si slavností atmosféru užily a po příchodu domů Vám sdělily vánoční poselství, jak je důležité si říct, že se máte rádi a k tomu se obejmout.. číst více..

Vánoce ve Slováckém muzeu

před 2 měsíci, 2.1.2019

V úterý 18. 12 naše třída zavítala do Slováckého muzea na tvořivé dílničky, ze kterých si děti odnesly výrobky symbolizující blížící se vánoční svátky. Děti si vyzkoušely pečení a zdobení perníčků a lineckého cukroví, zhotovily miniaturní betlém a vytvořily vánočního kapříka. číst více..

Vánoční jarmark

před 2 měsíci, 2.1.2019

V pátek 14. prosince se ve škole konal tradiční vánoční jarmark. Předvánoční atmosféru zahájila pěvecká produkce v atriu školy. Věřím, že pro mnohé všude vládla adventní nálada. Žáci naší třídy aktivně prodávali různé dobroty a vlastnoručně vyrobené dárečky. Všem, kteří se u našeho stánku zastavili a přispěli, děkujeme. Vybralo se 2000 Kč, které použijeme na cestovné pro blížící školu v přírodě. číst více..

Adventní punčování

před 2 měsíci, 2.1.2019

V pondělí jsme poslední vyučovací hodinu věnovali přípravě punče. Po přípravě lahodného moku žáci nabyté zkušenosti zúročili v českém jazyce při popisu pracovního postupu. číst více..

Výukový program Zdravá pětka

před 2 měsíci, 2.1.2019

Ve čtvrtek 22. 11. naše třída opakovaně absolvovala výukový program zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Paní lektorka seznámila žáky v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem programu bylo motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. číst více..