Zápis z Třídní schůzky ze dne 20.11.2018

před 26 dny, 23.11.2018

Vážení rodiče, posílám stručný zápis z Třídní schůzky. číst více..

3.Bruslení

před 1 měsícem, 17.11.2018

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme společně se 4. B absolvovali poslední bruslení v tomto kalendářním roce. Na ledové ploše se prolínal hokej, slalomové a člunkové dráhy s volným bruslením. Za třídu děkuji panu Kropáčovi, který dětem umožnil chůzi bez zátěže a postaral se o odvoz bruslí. číst více..

Z farmy na náš stůl

před 1 měsícem, 9.11.2018

Ve čtvrtek 8.11. jsme navštívili centrum Trnka, kde si celá třída v rámci vzdělávacího programu formou hry prošla cestu od farmy až po obchod. Žáci se rozdělili do čtyř skupinek a připravovali chutné svačinky, které navzájem ochutnávali. číst více..

Vstup metodika prevence

před 1 měsícem, 7.11.2018

V pondělí 5.11. se v rámci třídnické hodiny naší třídy ujal p. učitel Michal Vrobel, aby dětem připomněl pravidla spolupráce v rámci třídního kolektivu. Formou her a následných diskusí pracovali žáci na tom, aby rozvíjeli svůj třídní kolektiv - trénovali spolupráci, komunikaci, řešení konfliktů. Žáci v učebně žákovského parlamentu pracovali ve čtyřech skupinách a cílem bylo vytvořit co nejvyšší věž z 20 špaget na jejímž vrcholu bylo zapíchnuté marshmalloow. Pouze jedné skupině se tento kousek podařil. Žáci si připomněli důležitost každého spolužáka ve skupině. Věřím, že i tato aktivita nám pomůže k větší spolupráci při vyučování. Panu učiteli za přípravu a vedení setkání děkujeme. číst více..

Dopravní hřiště

před 1 měsícem, 7.11.2018

Ve čtvrtek 1.11. jsme navštívili dopravní hřiště v Uherském Hradišti. V teoretické části si žáci připomněli povinné vybavení kola, základní pravidla při jízdě na komunikaci a dopravní značky. V praktické části prošli jízdou zručnosti a pak si vyzkoušeli po skupinách jízdu v "reálném" provozu. Další kolo nás čeká začátkem června, kdy po úspěšně zvládnutých testech a jízdách žáci obdrží průkaz cyklisty. číst více..