kariérová poradkyně

ČISTIČKA ODPADNÍCH VOD

před 6 dny, 14.4.2024

Ve čtvrtek 11.4. jsme se v semináři, spolu se šesťáky, vydali na exkurzi do čističky odpadních vod v Uh. Hradišti. číst více..

PŘEDNÁŠKA O MOŽNOSTECH STUDIA ZDRAVOTNICKÝCH OBORŮ

před 6 dny, 14.4.2024

Ve čtvrtek 11.4. proběhla v rámci kariérového poradenství a přípravy na volbu povolání přednáška o možnostech studia zdravotnických oborů. Přednášku vedl pan David Vacke z Uherskohradišťské nemocnice. Žáci měli možnost dozvědět se o studiu konkrétních oborů přímo od studentek 3. ročníku zdravotnické školy v Uherském Hradišti. číst více..

Návštěva

před 6 dny, 14.4.2024

V úterý 9.4. nás do hodiny přírodopisu přišla navštívit naše bývalá žačka Nelča, dnes studentka střední zdravotnické školy. Přišla se svojí spolužačkou, aby nás seznámila s oborem. Seznámení bylo nejen teoretické, ale i praktické :-) číst více..

SLUŇÁKOV - DEN TŘETÍ

před 10 dny, 10.4.2024

Třetí den patřil procházce. Navštívili jsme Rajskou zahradu, Sluneční horu snů a Lesní chrám. Pobyt v krásné přírodě s kamarády jsme si moc užili. číst více..

SLUŇÁKOV - DEN DRUHÝ

před 10 dny, 10.4.2024

Druhý den našeho pobytu jsme se s lektory vydali na pěší výlet do CHKO Litovelské Pomoraví. číst více..