kariérová poradkyně

Výlet - den druhý

před 3 roky, 27.6.2021

Ve čtvrtek 24.6. jsme šli do Skanzenu Rochus, kde jsme měli objednanou prohlídku - Návrat k tradicím. Jak naše prababičky praly prádlo? Jak se dělala mouka? I to jsme si mohli vyzkoušet .... číst více..

Výlet - den první

před 3 roky, 27.6.2021

Ve středu 23.6. jsme vyjeli na výlet. Autobusem jsme jeli do Buchlovic, odkud jsme šli pěšky pod hrad Buchlov. Tam na nás čekalo občerstvení - špekáček a limonáda, zmrzlina,.... číst více..

Den dětí

před 3 roky, 17.6.2021

Den dětí jsme oslavili v Kunovském lese - během. Museli jsme plnit různé aktivity na osmi stanovištích. Počasí nám přálo, tak jsme si svátek užili. číst více..

Lichožrouti

před 3 roky, 6.4.2021

Poslední březnový den nás navštívili Lichožrouti. Herci Slováckého divadla Tereza Hrabalová a David Vacke nám představili knihu Lichožrouti od spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice Galiny Miklínové. Herci dětem přečetli ukázky z knihy, kousek zahráli s loutkami a děti si svou pozornost mohly vyzkoušet na kvízech. Herci nás také vtáhli do zákulisí divadla. Už víme, kdo je to garderobiér nebo vlásenkář. Hercům děkujeme za online představení a už se těšíme, až se jednou vrátíme na představení do divadla. číst více..

Karneval

před 3 roky, 26.2.2021

Když nemůžeme na karneval, tak proč nemít karneval online? A to se nám v pátek povedlo. Všechny děti bych ráda pochválila za vlastnoručně vyrobené masky. číst více..