třídní IX.A

Já, spotřebitel

před 9 dny, 8.2.2019

Ve středu 6. února jsme se zúčastnili v TRNCE výukového programu Já, spotřebitel. číst více..

Den prevence

před 20 dny, 28.1.2019

V pondělí 28. ledna probíhal Den prevence. Žáci naší třídy si vyslechli dvě přednášky na téma Trestná činnost mládeže a Život s drogou. Následně ve skupinkách zpracovávali powerpointovou prezentaci, pracovní listy, postery. Ve středu budou získané informace předávat žákům v pátých ročnících. číst více..

Moje století

před 1 měsícem, 11.1.2019

Mozaika příběhů ze století naší republiky - Mladší z dcer Ivy Janžurové Theodora Remundová nedávno v pražské Lucerně uvedla svůj nový dokumentární film Moje století, v němž zaznamenala osudy 25 stoletých lidí. Nechybí mezi nimi ani primáš a spoluzakladatel Hradišťanu František Hamada (104). Mozaikou příběhů ze století naší republiky ve vzpomínkách stoletých obyvatel nás provedla osobně režisérka Remundová, se kterou jsme měli po skončení dokumentu možnost diskutovat. číst více..

Slavnostní oběd

před 1 měsícem, 4.1.2019

V pátek 21. 12. jsme se společně sešli u slavnostně prostřeného stolu. číst více..

Galerie Slováckého muzea - 21. 12.

před 1 měsícem, 4.1.2019

V předvánoční čas jsme se vypravili do Galerie SM. Rozumíme si ještě? To byl program ke 100.výročí vzniku Československa, kterým jsme prošli. číst více..