třídní IX.B

Burza středních škol

před 1 měsícem, 15.11.2018

Ve středu 14. 11. jsme také navštívili burzu středních škol konanou v Klubu kultury. Žáci se měli možnost seznámit se středními školami z nejbližšího okolí a jejich studijními programy. číst více..

Burza středních škol

před 1 měsícem, 15.11.2018

Fake news aneb Bacha na socky

před 1 měsícem, 15.11.2018

Ve středu 14.11. jsme se v jídelně zúčastnili velmi zajímavé přednášky na téma nebezpečnosti sociálních sítí a neověřených zpráv. Přednášku vedl herec Slováckého divadla (a náš bývalý žák) Jožka Kubáník a známá novinářka Petra Procházková, která čerpala ze svých zkušeností jako válečné reportérky a možné manipulaci se zprávami. číst více..

Návštěva Úřadu práce a výstavy První republika

před 2 měsíci, 24.10.2018

Ve středu 24.10. jsme navštívili Úřad práce, kde jsem mohli dostat ty nejkvalifikovanější odpovědi na otázky týkající se výběru střední školy a tedy naší práce do budoucna. Pak jsme se ještě zastavili na Obchodní akademii, kde studenti připravili výstavu s tématem, které jsme právě dokončili v hodinách dějepisu a tak jsme načerpali ještě další zajímavosti a detaily té doby. číst více..

Projektpvý den ke 100. výročí vzniku Československa

před 2 měsíci, 24.10.2018

Žáci budou rozděleni do 16 smíšených skupin, během dne absolvují 4 různé dílničky. Na dílničky potřebují: pastelky, pero, fixy, obyčejnou tužku č. 1, lepidlo, nůžky. Konec vyučování ve 12:40, autobus do Jarošova pojede ve 13:10 číst více..