9.B

Třídní učitel

třídní IX.B
tel.: 572 432 905

Rozvrh hodin

Co je nového?

Výukový program Já, spotřebitel

před 9 dny, 8.2.2019

Ve středu 6.2. jsme se v Trnce zúčastnili výukového programu Já spotřebitel, kde jsem zkoumali, odkud je které zboží a kde se poté spotřebovává. číst více..

Filmový klub

před 9 dny, 8.2.2019

Ve čtvrtek 31. ledna jsme se již tradičně stali před vysvědčením účastníky filmového klubu. Každý si vybral jeden z význačných filmů posledních 100. let české kinematografie, jehož promítání a následné diskuse se pak účastnil. Na výběr byly např. filmy Ostře sledované vlaky, Pupendo, Báječná léta pod psa, Želary, Masaryk. A pak už následovalo vydání pololetního vysvědčení... číst více..

Den prevence

před 9 dny, 8.2.2019

V pondělí 28. ledna se na 2. stupni uskutečnil Den prevence a tak i pro nás byly připraveny zajímavé přednášky na téma Život s drogou a Trestná činnost mládeže. Téma jsme poté zpracovali a někteří z nás se sami stali ve středu lektory pro 1. stupeň. číst více..

film Moje století

před 23 dny, 25.1.2019

V úterý 8. ledna jsme navštívili v kině Hvězda projekci filmu Moje století spojený s besedou s paní režisérkou Remundovou. Vyprávění stoletých lidí nám bylo o to bližší, že mezi protagonisty byl i dlouholetý obyvatel Uh. Hradiště a pradědeček našeho spolužáka pan František Hamada.a číst více..

Komponovaný pořad Masaryk - Havel

před 2 měsíci, 21.12.2018

Ve čtvrtek 20. prosince jsme navštívili kino Hvězda, kde jsem zhlédli v rámci komponovaného programu dokumenty TGM osvoboditel,,Poslední léto s Masarykem a Občan Havel. V úvodním slovu jsme se vždy dozvěděli okolnosti vzniku dokumentů a krátce i o jejich tvůrcích, po 1. i 2. části následovala diskuse. číst více..

realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský