LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

střípky z lyžáku

Několikrát odložený výcvikový kurz se konečně uskutečnil. Nakonec nás odjelo ze třídy jen devět. Některé z nás vyřadil z LVK páteční test.

A jak jsme se tedy měli? Přidávám střípky z lyžáku, které jsme posbírala od dětí.

Lili

Sjížděli jsme lanovku a zastavili se u skokánků, přemluvili jsme pana učitele, ať jedeme přes ně. Trochu jsme se báli, protože jsme nevěděli, jaké to bude, když jsme na lyžích stáli poprvé před dvěma dny.  Pan učitel to dovolil, hurá. Jeli jsme po jednom, pan učitel nám řekl, že nemáme brzdit, tak jsme to pustili. Snad jenom tři z nás to ustáli. Na pády nás ostatních nikdy nezapomenu, byla to legrace.

Elen

Na lyžáku bylo hodně srandy a spousta úžasných nezapomenutelných zážitků. Vyberu některé z nich. Jeden je určitě každovečerní JUST DANCE          a druhým nezapomenutelným je poslední večer. Měli jsme prodlouženou večerku do půlnoci. Hrály se hry a rozdávaly diplomy. Kolem jedenácté hodiny jsme šli ven skoro ve spodním prádle a váleli jsme se ve sněhu. Jmenovala se to "Ledový fakír". Asi to bylo něco ve smyslu otužování. Tak to byly za mě dva "nej" zážitky.

Filip

Můj "nej" zážitek byl při lyžování, kdy se mi podařilo shodit na zem celou řadu našeho družstva. Teď už je to nejlepší zážitek, protože se nikomu nic nestalo. Na lyžáku se mi moc líbilo, byla tam krásná příroda, bydleli jsme v pěkném hotelu, na pokoji jsem byl s kamarády. Takže jsem si to moc užil.

Bára

Užila jsme si na lyžáku jen jeden den, protože mi vyšel pozitivní PCR test před odjezdem. Na lyžák jsem tak vyrazila až ve čtvrtek ráno. Stálo to za to, ten jeden den jsem si zalyžovala se svou třídou.

Honza

Lyžák byl zábavný a hodně jsem si ho užil. Naučil jsem se lépe lyžovat. Když byl karneval, tak jsem se převlekl za pytel. Nejvíc byl "Ledový fakír" - poslední večer. Šli jsme běhat ven a leželi jsme ve sněhu.

Martin

Nejlepší vzpomínka pro mě je, že jsme projeli na sjezdovce všechny terény /hustý sníh, neupravený svah, skokánky, normální sjezdovku/. Nejvíc jsem rád, že jsem zvládl sjet červenou sjezdovku. Super byl také karneval a večerní program, u kterého jsme se vždy zasmáli.

Filip

Nejlepší zážitek JUST DANCE. Tančili jsme ho pořád. Ve dvojících, na různé písničky a naše tance vypadaly hodně vtipně.

Teo

Určitě lyžování v kostýmech. Karneval přímo na svahu je tedy nejlepší zážitek pro mě.

Mikuláš

Nejlepší na celém lyžáku byl JUST DANCE.