ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 PRÁVĚ ZAČAL

Cože už 8. třída?

Po roční odmlce proběhlo slavnostní zahájení školního roku na školním hřišti. Krátce před devátou hodinu u naší třídy stálo asi jen pět dětí, proto jsem pro jistotu šla projít areál. Všichni ostatní se stačili potkat už u brány školního hřiště a pustili se do rozhovoru, zapomněli tak vnímat čas. Přesunuli jsme se společně k naší třídě a slavností zahájení školního roku začalo. Úvodní slovo pana ředitele, pana starosty, přivítání prvňáčku a konečně jsme měli čas na sebe. Zůstali jsme na školním hřišti, udělali jsme společné foto a seděli jsme na lavičkách pod stromem a povídali si, na co se těšíme. Na chvíli jsme stihli jít ještě do třídy, otestovali jsme se a domluvili jsme se na dalším programu prvního týdne.