třídní učitelka IX.A

Prevence zneužívání návykových látek

před 4 roky, 24.6.2020

Ve středu 24. června jsme si poslechli přednášku, kterou pro nás připravil metodik prevence. číst více..

Sportovní den

před 4 roky, 24.6.2020

Blíží se konec školního roku. S chutí jsme přivítali možnost zúčastnit se SPORTOVNÍHO DNE. V úterý 23. června nám počasí přálo, tak jsme se vydali do Kunovského lesa trochu si zasoutěžit. Bylo to moc pěkné a vydařené sportovní dopoledne. číst více..

Sportovní den

Velikonoce

před 4 roky, 13.4.2020

I když letošní Velikonoce byly hodně jiné, tak přesto probíhala příprava na pomlázku, která se odehrála alespoň v rodinném kruhu. číst více..

Bruslení

před 4 roky, 13.4.2020

Během tohoto školního roku jsme se zdokonalovali v bruslení. číst více..