Absolventi 2022/2023 - 9.B

metodik prevence pro I. stupeň

NOC S ANDERSENEM

před 2 roky, 2.4.2022

NOC S ANDERSENEM je akce na podporu dětského čtenářství při příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena. Proto se i naše třída sešla u této události. Absolvovali jsme přespávání ve škole, seznámili jsme se s životem Andersena a prostřednictvím pohybové hry s jeho pohádkami. číst více..

Jazyková animace Němčina

před 2 roky, 9.3.2022

Naše třída se zúčastnila jazykové animace, kterou pořádalo koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem. Naši žáci si vyzkoušeli v hodinách tuto jazykovou animaci, při které se dozvěděli o kultuře a lidech z německy mluvících zemích, zahráli si různé hry, ale také se dozvěděli o možnostech studia v těchto zemích. číst více..

Vaření

před 2 roky, 7.3.2022

Na závěr týdne jsme si navařili samé dobroty jako bramboráky, tortilly a těstovinové saláty. Moc jsme si pochutnali:) číst více..