MC

Vznik Země

před 2 roky, 3.10.2022

Děti z naší třídy si prožily Velký příběh O vzniku Země, vyzkoušely si také několik jednoduchých pokusů. číst více..

Bruslení

před 2 roky, 3.10.2022

V pátek 30. září jsme společně se třídou MA vyrazili na zimní stadion. Vybaveni teplým oblečením, helmou, rukavicemi a velkým odhodláním se naučit bruslit. číst více..

Vznik vesmíru

před 2 roky, 28.9.2022

V pondělí jsme s dětmi nakoukli do oblasti o vzniku vesmíru. Ve třídě jsme provedli VELKÝ TŘESK:) číst více..

Adaptační pobyt 1. ročníku

před 2 roky, 15.9.2022

Ve dnech 3. a 4. září jsme se sešli v rekreačním středisku na Kopánkách, které se nachází v pohoří Bílých Karpat, na adaptačním pobytu. Zažili jsme spolu krásné chvíle, kde jsme se vzájemně poznávali. číst více..

Den dětí

před 2 roky, 6.6.2022

Ve středu 1. června si pro nás připravili žáci devátých ročníků několik stanovišť s disciplínami číst více..