třídní učitelka IX.A

Fakespace - 16. 11. 2022

před 2 roky, 16.11.2022

Zúčastnili jsme se worshopu, který se zabýval dezinformacemi. Všechno, co je na internetu, není nutně pravda. Worhshop měl za úkol přispět k uvědomění si mediálních nástrah. číst více..

ERASMUS DAYS - 14. října

před 2 roky, 14.11.2022

Tento rok slaví ERASMUS 35. výročí. Naše škola se také zapojila do oslav. Členky ŽP seznámily spolužáky s projektem, jeho cíli a zapojenými zeměmi. Jednotlivci obdrželi drobné dárečky s logem Erasmu. Celá škola se sešla na náměstíčku a zazpívali jsme si písničku, kterou složili členové školní kapely. číst více..

před 2 roky, 14.11.2022

Na pondělní třídnickou hodinu si pro nás žákovský parlamentu nachystal "halloweenskou party". V hodině jsme se vydali po stopách Halloweenu, sledovali jsme připravenou prezentaci. Někteří z nás přišli v halloweenských kostýmech a nakonec jsme si zatančili. číst více..

Třídnická hodina

před 2 roky, 14.11.2022

Žákyně naší třídy si připravily společnou aktivitu: poznej předmět. číst více..