Přáníčka pro seniory v domově, stavění sněhuláků a krmení zvířat

před 1 rokem, 21.12.2022

Předposlední den před vánočními prázdninami jsme si udělali vycházku do Kunovského lesa. Po cestě jsme předali přáníčka, které jsme vyrobili pro všechny lidi, kteří třeba budou trávit Vánoce v domově bez své rodiny. Poté jsme pokračovali, do krmelců jsme dali zvířátkům jídlo a pak jsme si užili sníh a stavěli sněhuláky. číst více..

Příběh Vánoc

před 1 rokem, 19.12.2022

Nastaly poslední dny před Vánocemi. Den, na který se všichni těšíme. Ale víme, jak vlastně Vánoce vznikly? Jaký příběh se s nimi pojí? Tento příběh nám dnes přišla povyprávět paní Mrázová. Příběh vyprávěla s pomocí figurek, které se dětem moc líbily. Teď už víme, jak příběh vznikl a kdo všechno u toho byl. číst více..

Vánoční jarmark

před 1 rokem, 12.12.2022

Po třech letech jsme si opět mohli užít atmosféru školního jarmarku. Prodejní stánek se nám zaplnil výrobky, prodávání jsme si moc užili. Děkujeme všem za podporu! číst více..

Barevný týden

před 1 rokem, 12.12.2022

Od 5.12. nás ve škole čekal barevný týden v barvách Vánoc. Každý den jsme přišli v jiné barvě, někdo byl v barvě celý, někdo měl třeba ponožky. číst více..

Mikuláš ve 4.A

před 1 rokem, 12.12.2022

Ani na naši třídu Mikuláš nezapomněl. Se svojí družinou se přišel podívat, jak se nám daří. Zarecitovali jsme mu básničku a jeho andělé každému dali dva zlaté dukáty. O tom, kdo sv. Mikuláš byl, jsme se více dozvěděli v hodině čtení, kde jsme si o něm přečetli a následně vypracovali kvíz. číst více..