třídní učitelka VI.A

Den prevence 14. 2.

před 3 měsíci, 19.2.2024

14. únor znamenal v našem běžném středečním rozvrhu změnu. Místo klasické výuky byl nachystán Den prevence. Prošli jsme během dopoledne 3 témata – Život ve třídě, Kyberprostor, První pomoc. Téma Život ve třídě jsme zpracovali a informace s celou řadou aktivit byly následně předány v pátek 16. února ve druhých třídách. číst více..

Den s mobilem 12. 2.

před 3 měsíci, 19.2.2024

V pondělí 12. února jsme se do školy těšili. Čekal na nás Den s mobilem. Ten jsme využili v některých hodinách ke vzdělávacím účelům, hlavně ale o přestávkách k zábavě. číst více..

Setkávání 15. 1.

před 3 měsíci, 29.1.2024

V polovině ledna na nás padl termín, kdy jsme měli vést ranní setkávání. Zvolili jsme si téma povánočního hubnutí formou JUST DANCE. Protože 15. leden je spojen s pokrývkami hlavy, ozdobili jsme se různými čepicemi a klobouky. Naše vystoupení bylo oceněno potleskem. číst více..

Beseda o včelařství 11. 1.

před 3 měsíci, 29.1.2024

Místo dvouhodinovky přírodopisu jsme se vzdělávali ve včelařství a sadařství. Přišel za námi pan Botur, od kterého jsme se dozvěděli spoustu nových informací. číst více..

Třídní Vánoce 22. 12.

před 4 měsíci, 28.12.2023