třídní učitelka VI.A

Den Země 2. 5.

před 5 dny, 4.5.2024

Den po státním svátku jsme se vydali na odložený Den Země. Pro šesťáky bylo nachystáno téma Slepá ramena řeky Moravy. Ušli jsme kolem řeky asi 11 km, dozvěděli jsme se spoustu informací o meandrech, slepých ramenech, povodních atd. Užili jsme si čas v přírodě, s kamarády. číst více..

Úklid okolí školy 8. 4.

před 5 dny, 4.5.2024

V pondělí 8. dubna jsme vyrazili v rámci třídnické hodiny na úklid okolí školy. číst více..

Bubny do škol 27. 3.

před 1 měsícem, 1.4.2024

Bubny do škol - akce pod záštitou Policie České republiky - byla nachystána v tělocvičně školy. Cílem lektora bylo vytvořit spolupracující orchestr. To se mu podařilo a hlasitě bubnující tělocvična potvrdila úspěch této aktivity, který byl slyšitelný i daleko za stěnami školy. číst více..

JSNS 21. 3.

před 1 měsícem, 1.4.2024

Jeden svět na školách - festival dokumentárních filmů, který každoročně navštěvujeme v kině Hvězda. V letošním roce jsme zhlédli krátké dokumentární filmy - Dívka s mosaznými kroužky, Daleko od rodiny, Skejtuj. číst více..

Planetárium Brno 8. 3.

před 1 měsícem, 1.4.2024

8. března jsme se vydali na fyzikální exkurzi do planetária v Brně. Po aktivním zhlédnutí venkovní expozice jsme se pohodlně usadili v promítacím sále a sledovali jsme produkci filmu 3D vesmír. Výlet se nám moc líbil. číst více..