třídní učitelka IX.A

Veletrh virtuálních firem

před 3 měsíci, 9.2.2024

Každoročně žáci devátého ročníku pořádají veletrh firem. Ani letos tomu nebylo jinak. Veletrh se konal v tělocvičně 30. ledna od 10 do 11:30 hodin. Žáci představili svoje firmy u osmi stánků. Podívat se na ně a poslechnout si informace o jejich firmě přišlo mnoho žáků naší školy. číst více..

Poslední společné chvíle roku 2023

před 4 měsíci, 4.1.2024

Poslední školní den roku 2023 se nesl v duchu Vánoc. Po ranním setkávání jsme se těšili na společné chvíle. Někteří žáci si pro spolužáky připravili různé aktivity. Všechny nejvíc zaujal a bavil vánoční kahoot. Společně jsme v jídelně zasedli ke slavnostnímu obědu. S přáním krásných Vánoc jsme se rozloučili a odcházeli domů na prázdniny. číst více..

Vánoční čas

před 4 měsíci, 4.1.2024

V rámci třídnických hodin jsme se ve čtvrtek 21. prosince vydali do předvánočního Uherského Hradiště. Dokoupili jsme poslední dárečky a pochutnali si na dobrém jídle. Poté jsme pokračovali do Sport Centra Morava. Někteří si užívali na trampolínách, jiní hráli bowlig. Společné chvíle jsme si užili. číst více..

Drogová prevence

před 5 měsíci, 13.12.2023

Ve středu 13. 12. 2023 jsme měli přednášku o využití psů v odhalování kriminální činnosti. Policista, který je psovodem, žáky seznamoval s nebezpečím drogové závislosti. Závěrem jsme měli možnost zhlédnout ukázku práce policejního psa, který vyhledával drogy. číst více..

Vánoční jarmark

před 5 měsíci, 13.12.2023

Dne 8.12. proběhl tradiční Vánoční jarmark. Někteří se zapojili do prodeje u třídního jarmarku, jiní pomáhali u prodeje občerstvení pořádaném školou. Výdělek z třídního jarmarku bude použit na výdaje spojené s polonézou. Přispěli jsme také na dobročinnou sbírku. číst více..