třídní učitelka IX.A

Třídnické hodiny 5. - 7. září

před 8 měsíci, 8.9.2023

Od úterý do čtvrtku jsme měli třídnické hodiny. Byly naplněné prací, ale i zábavou. Seznámili jsme se se školním řádem. Vytvořili jsme nová pravidla třídy. Zvolili jsme členy třídní samosprávy, zástupce do žákovského parlamentu. Rozdali jsme si učebnice, sešity, spoustu informačních tiskopisů. Zavzpomínali jsme na zážitky z prázdnin a vyrobili jsme plakát s fotografiemi, které nám budou připomínat prázdniny. Pomáhali jsme prvňáčkům v jídelně. Zahráli jsme si také různé hry nejen ve třídě, ale i na školním hřišti. číst více..

Poslední den školního roku

před 11 měsíci, 1.7.2023

číst více..

VIDA CENTRUM

před 11 měsíci, 1.7.2023

28. 6. - třetí den výletů jsme zakončili návštěvou zábavního vědeckého parku u brněnského výstaviště. číst více..

Zdravotnická záchranná služba

před 11 měsíci, 27.6.2023

27. 6. 2023 - druhý den jsme se vydali navštívit Zdravotnickou záchrannou službu v Uherském Hradišti. Měli jsme možnost si vyzkoušet záchranu člověka, samozřejmě jen na figuríně. Také jsme si prohlédli sanitku a její vybavení. Bylo to zábavné, ale především poučné. číst více..