třídní učitelka IX.A

Výlet na Macochu

před 11 měsíci, 27.6.2023

26. 6. 2023 jsme se vydali do Moravského krasu. Byl to první den školního výletu. Projeli jsme se vláčkem, prohlédli jeskyně a dno propasti, svezli jsme se na lodičkách. Poté následovala jízda lanovkou a oběd v Chatě Macocha. Prohlédli jsme si propast ze dvou vyhlídek. Následovala opět lanovka, vláček a autobusem návrat domů. I když v jeskyních nám bylo docela zima, tak venku nás ohřálo sluníčko. číst více..

Zahradní slavnost

před 11 měsíci, 27.6.2023

Na Zahradní slavnosti jsme v pátek 21. 6. 2023 vystoupili s tanečním číslem Barbie a Ken. Obzvlášť dívkám to moc slušelo v růžovém oblečení. Vystoupení sklidilo velký potlesk publika. číst více..

DOUBLE CHALLENGE

před 11 měsíci, 20.6.2023

Žáci 9. A si v rámci pracovní výchovy připravili projekt, kterého jsme se s chutí zúčastnili. V pondělí jsme si měli přinést pomůcky do školy v něčem netradičním, což se nám povedlo. číst více..

Divadelní představení

před 11 měsíci, 14.6.2023

Ve středu 14. 6. jsme se vydali do Slováckého divadla. Zhlédli jsme komedii s detektivní zápletkou nazvanou Prokletí nefritového škorpiona. Hru napsal Woody Allan. Pojišťovně North Coast nastávají těžké časy. Několik jejích význačných klientů bylo oloupeno o šperky v hodnotě milionu dolarů a slovutný vyšetřovatel C. W. Briggs si neví rady. Do toho se v North Coast objevuje nová expertka na efektivitu Betty Ann Fitzgeraldová, která chce Briggsovy staromódní metody, opřené o informátorskou síť bezdomovců a drobných zlodějíčků, nemilosrdně inovovat. Spor mezi racionální manažerkou vyznávající vědecky podložená fakta a intuitivním Briggsem dostane nový náboj, když je oba zhypnotizuje šantánový kouzelník Voltán Polgár. Náhle se zdá, že ti dva by se vlastně mohli mít docela rádi. Ovšem jakmile hypnóza pomine, pomíjejí i jejich sympatie. číst více..

Běh Kunovským lesem

před 12 měsíci, 7.6.2023

Den dětí jsme oslavili sportem. Pro žáky II. stupně byl připraven Běh Kunovským lesem. Počasí přálo sportovním aktivitám a my jsme se mohli zúčastnit - běžet a plnit různé úkoly. Všichni jsme si tento sluncem prozářený den užili. číst více..