9.B zve do letního kina

2. června 2023 od 20.30 hodin na hřišti u školy

Ahoj všem!

V naší třídě 9.B se chystá něco opravdu velkého - připravujeme pro vás letní kino! V rámci školního projektu "Virtuální firma" jsme vytvořili naši vlastní produkční společnost a nyní organizujeme skvělou událost pro celou školu a komunitu sídliště Štěpnice.

Náš filmový večer se bude konat 2. června 2023 na školním hřišti. Začátek je naplánován na 20:30, kdy pro vás vystoupí naše školní kapela, a v 21:00 se na velkém plátně objeví film "Kocour v botách: Poslední přání".

Nebudeme na tom sami - s realizací nám pomáhají Městská Kina Uherské Hradiště, kteří se postarají o technické záležitosti. A naše akce se dozví co nejvíce lidí díky našemu dalšímu partnerovi - regionálnímu týdeníku Dobrý Den s Kurýrem, který nám pomáhá s propagací.

Přijďte se k nám připojit na tento nezapomenutelný večer plný hudby, filmu a zábavy pod hvězdami. Sledujte naše sociální sítě pro další informace a těšíme se na vás 2. června!