Adventní týden v barvách Vánoc

první den nás čekala mikulášská nadílka

Minulý týden jsme se zapojili do barevného týdne a vzali jsme to opravdu zodpovědně. Občas se někteří z nás podělili se svými spolužáky o barevné oblečení. První den tohoto týdne na nás ve škole čekala mikulášská nadílka. Po pravidelném pondělním testování jsme dostali indicií k tomu, kde najít mikulášskou nadílku. Měli jsme sestavit z 19 kousků obrázek. Na obrázku se ukrývalo místo, na kterém se naše nadílka ukrývá. Po sestavení obrázku jsme se vypravili ven, najít náš balíček. Byli jsme úspěšní a nadílku jsme poté společně ve třídě spořádali.

První den barevného týdne začínal barvou červenou, v úterý tuto barvu vystřídala zelená, ve středu bílá, čtvrtek patřil modré a závěrečný pátek barva zlatá (žlutá).