Bubny do škol

stali jsme se hudebníky

Kolem 10 hodiny jsme se přesunuli do tělocvičny, kde nás uvítali dva pánové a jedna paní. Potom jsme si sedli na lavičku. Začali jsme dělat rytmická cvičení, tleskali jsme do rytmu podle pana kapelníka. Pán začal postupně vyvolávat jednotlivé lavičky, kdy mají tleskat a kdy ne. Potom jsme si vzali hrací barevné trubky. Kapelník se postavil k lavici a na tu lavici vyskládal všechny barvy hracích trubek, postupně jednu po druhé zvedal a my jsme podle toho hráli. Poté už jsme si mohli vzít bubny, pán nás dirigoval a my jsme podle toho bubnovali. Také s námi natáčel video na Tik Tok. On se do toho videa představil a řekl něco o naší škole, otočil se k nám zády a potom už jsme všichni začali bubnovat. Všichni jsme si to užili.