Distanční výuka žáků od 14. října 2020

Zde najdete informace o vzdělávání žáků od 14. října 2020

Vážení rodiče,

včerejším mimořádným opatřením vlády je od středy 14. 10. 2020 pro všechny žáky uzavřena škola. V současné chvíli vláda plánuje, že by děti mohly jít do školy v pondělí 2. 11. 2020.

S Vaší velkou pomocí jsme zvládli jarní vzdělávání dětí na dálku, do kterého se zapojilo přes 90% dětí. Z tohoto období máme mnoho zkušeností a věřím, že se našim učitelům podaří distanční výuku pro děti připravit tak, že si z ní kromě vědomostí odnesou i jiné nové dovednosti.

Aby se do výuky mohly zapojit všechny děti, připravili jsme k zapůjčení počítačovou techniku. Bližší informace Vám poslali třídní učitelé do mailu.

Také další informace týkající se distanční výuky dostanete od třídních učitelů a učitelek do mailu.

V době distanční výuky nebude dětem zabezpečena strava.

Věřím, že se po podzimních prázdninách 2. listopadu všichni sejdeme ve zdraví.

Vratislav Brokl, ředitel školy