LISTOPADOVÁ KONFERENCE

23. 11. 2023 - Konference konzultačních center ŽP a Konference k adaptačním pobytům

Milí kolegové,

srdečně Vás zveme na listopadovou konferenci na ZaAlejce
v Uherském Hradišti.

Naše škola pořádá 23. 11. 2023 v čase 8.00 - 14.00 dvě souběžné konference na témata Různé typy adaptačních pobytů a Žákovské parlamenty.

Adaptační pobyty jsou určeny pro dospělou část účastníků, žákovské parlamenty jsou určeny dospělým i dětem (parlamenťákům i budoucím parlamenťákům).

Předpokládáme, že někteří dospělí se budou chtít účastnit obou konferencí, což je možné (každá konference pojede dvakrát), program pro Vaše děti, zatímco se případně budete účastnit konference Různé podoby adaptačních pobytů, bude zajištěn.

Vaše děti budou po tuto dobu společně s našimi dětmi
v učebně žákovského parlamentu, kde pro ně budou mít připravený program naši současní a bývalí parlamenťáci. Pedagogický dozor bude rovněž zajištěn.

V případě že nebude mít zájem o druhou konferenci ani vy dospělí, můžete s ostatním kolegy relaxovat po tuto dobu
u kávy.

Po skončení obou konferencí je naplánován oběd a poté program pokračuje workshopy, děti budou mít workshopy odděleně od dospělých. Workshopy pro děti povedou naši současní parlamenťáci, workshopy pro dospělé povedou lektoři z řad pedagogů, kteří vedou adaptační pobyty u nás na škole.

Na naše konference se přihlásíte prostřednictvím QR kódu, který je součástí naší pozvánky v příloze. Prosíme Vás
o registraci do 17. listopadu 2023.

Těšíme se na shledání s Vámi.