Louskáček

naše "Klárka"

V pátek 2. prosince jsme se vydali do Klubu kultury na scénické provedení baletu na hudbu Petra Iljiče Čajkovského v podání uherskohradišťských dětí, na Louskáčka. Na představení jsme se moc těšili a zároveň jsme si ho užili, neboť v jedné z hlavních rolí, postava Klárky, byla naše spolužačka ELENKA. Elenka byla naší hlavní hvězdou a vedle ní samozřejmě i řada dalších dětí z naší školy (rádi bychom vyjmenovali všechny, ale neradi bychom na někoho zapomněli). Balet na motivy pohádky E. T. A. Hoffmanna je symbolem vánoční atmosféry po celém světě a i nám se podařilo touto inscenací zpříjemnit si předvánoční čas a zároveň zhlédnout při vystoupení spoustu dětí naší školy. A naše Elenka se pak s námi trpělivě fotila.