Uzavření školy od 11. března 2020 a další informace

Na základě mimořádného opatření MZČR je uzavřena od středy 11. března škola do odvolání.

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření MZČR je uzavřena od středy 11. března škola do odvolání. Touto formou Vám chceme sdělit následující informace:

-          Všem dětem, které byly dnes ve škole, byla tato skutečnost oznámena

-          Všechny děti mají od zítřka odhlášeny obědy

-          Pro žáky je uzavřena škola, školní jídelna, školní družina a školní klub

-          V tomto období bude výuka probíhat domácí formou vzdělávání

-          Rodiče, kteří mají dítě do 10 let, si mohou podat Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z  důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) – viz příloha. Tento dokument Vám musí potvrdit škola, kterou dítě navštěvuje (pracovní doba hospodářky školy paní Evy Kročil -8 – 15). Přístup do školy učitelským vchodem.

Informace k domácímu vzdělávání:

-          Tento týden se budou děti učit podle platných týdenních či čtrnáctidenních plánů (mají na třídním webu)

-          V pátek Vám zašleme mailem informace, jak bude v dalším období probíhat domácí vzdělávání

-          Vzhledem k tomu, že není jasné, jak dlouho bude škola uzavřena, je opravdu nutné, aby se děti doma podle zaslaných pokynů učily. Po jejich návratu do školy budeme počítat s tím, že zadané učivo probraly. Budeme se snažit vymyslet takový systém, aby probíhala i zpětná vazba.

-          Pokud si děti zapomněly ve škole učebnice či pracovní sešity, mohou si pro ně přijít ve středu či ve čtvrtek od 8 – 9 hodin – učitelským vchodem.