Pololetní vysvědčení

Zde najdete informace k vydávání pololetního vysvědčení

Milí rodiče,

velkou část letošního I. pololetí děti strávily na distanční výuce. Pololetní známky najdete v elektronické žákovské knížce dle přiloženého návodu. Pololetní hodnocení známkou nemůže postihnout, jak Vaše dítě pracovalo během této doby a co všechno nového se naučilo. Jak se mu dařilo dodržovat termíny, zapojovat do online hodin, jestli odevzdané úkoly byly podle zadaných kritérií a další věci spojené s distanční výukou.

Rozhodli jsme se, že dětem k pololetnímu hodnocení známkou dáme i hodnocení distanční výuky, kterou Vám pošlou třídní učitelé v příloze. Toto hodnocení jsme sestavovali poprvé a věříme, že pro Vás i děti bude smysluplné a poskytne Vám informaci, jak děti na distanční výuce pracovaly.

Rádi bychom Vás požádali o poskytnutí zpětné vazby, co Vám i dětem distanční výuka přinesla, co se povedlo, co se nedařilo, v čem by děti do následujících týdnů potřebovaly pomoct.

Vratislav Brokl, ředitel školy