Předávání vysvědčení pro I. stupeň

Informace pro rodiče a žáky.

Vážení rodiče,

v rámci rozvolnění hygienických opatření, která platí od 22. 6. 2020, si všechny děti budou moci společně vyzvednout vysvědčení. Vysvědčení budeme vydávat 26. června. Sraz v 8 hodin v kmenových třídách. Předávání vysvědčení skončí v 10:45. Vzhledem k tomu, že nejsme schopni hygienicky a organizačně zabezpečit vydávání obědů, nebudou mít žáci možnost oběda. Pro děti, které dosud navštěvují ŠD a v pátek také do družiny půjdou, bude zajištěn v družině studený oběd (bageta).

Při příchodu do školy je nutné, aby děti, které dosud školu nenavštěvovaly, odevzdaly čestné prohlášení (viz příloha). Ve společných prostorách školy (šatny, chodby) se budou žáci pohybovat v rouškách.

Pro děti, které se v pátek do školy nedostaví, bude vysvědčení nachystáno k převzetí v kanceláři školy od  29. 6. – 3. 7. 2020 v čase od 8 – 15 hodin

Vážení rodiče, přeji Vám pěknou dovolenou a těším se v září na setkání s Vámi a Vašimi dětmi

Vratislav Brokl