PROJEKTOVÁ VÝUKA

sdílení dílen

Ve dnech 4. - 6. 2. jsme se zúčastnili projektové výuky na Střední škole odborné a Gymnáziu ve Starém Městě. Šlo o výuku, kde jsme se učili vyrábět výrobky ze dřeva, jako šlo např. o budku, hlavolam, mlýnek, jo-jo, káču atd. Na tuhle výuku už jsme chodívali na začátku školního roku. Ráno nás pan učitel Valenta odvedl a byl zde s námi celý den. Když jsme přišli na místo, tak nás paní učitelka zavedla do šatny, kde jsme se šli nachystat. Poté nás přesunuli do třídy, ve které vše probíhalo. Když si každý našel místo, začala nám paní učitelka vysvětlovat práci a my jsme se do ní pustili. Ze začátku to především nám holkám moc nešlo, ale naštěstí jsme tam měly vždy někoho, kdo nám pomohl. Vše vybavení bylo nachystané ve třídě, takže jsme si nemuseli nic brát s sebou. Učitelé byli milí a dobře se o nás starali, dokonce nám i dali svačinku s nápojem. Myslím si, že nás tahle výuka naučila něco nového a jsme za to rádi.

Nela