Projektové dny 9. A

zvládli jsme to :-)

V rámci pracovní výchovy si naše třída nachystala pro ostatní žáky školy dva projektové dny.

První den byl dnem netradičních aktovek, to znamená, že aktovky byly zakázány a děti si měly přinést co nejoriginálnější náhradu aktovky.

Druhý den byl pro nás organizačně náročnější. Připravovali jsme snídani pro celou školu. Sešli jsme se v půl sedmé v naší cvičné kuchyňce a chystali snídaně pro 500 žáků. V 8 hodin měla každá třída svou snídani připravenou.

Poté následovala Mix up challenge. V minulém týdnu byli žáci všech tříd rozděleni do zhruba 24 skupin. Skupiny byly věkově promíchány. Každá skupina si poté zvolila, ve které třídě budou úterní den trávit. Podle rozvrhu dané třídy si poté připravovaly děti věci do školy. No a my jsme vypomáhali učitelům z různými aktivitami v hodinách, pokud potřeboval.

Oba dva projektové dny byly velmi zdařilé a my jsme si je užili.