Školní výlet

Ranč Bystřička

Ve středu 22. 6.  jsme se vydali společně s 8. B na výlet. Od školy jsme odjížděli v 9 hodin a na místo jsme dorazili zhruba kolem půl jedenácté. Při hledání našeho ubytování jsme se celkem zapotili. Odložili jsme si na chatkách zavazadla a vraceli jsme se zpět na recepci pro povlečení na postele. Vybalili jsme se, povlekli jsme si postele a šli jsme na oběd. Po obědě následoval zasloužený odpolední odpočinek. Poté začal první program, rozdělili jsme se na jednotlivé týmy a hráli jsme hry. Zvolili jsme si svolávací písničku, která hrála vždy, když jsme se měli sejít. K večeru začínal volejbalový turnaj, který pokračoval i po večeři. Na večerku jsme se rozcházeli chvíli před desátou hodinou. 

Ve čtvrtek byl budíček o půl osmé a na osmou hodinu jsme měli nachystanou snídani. Po snídani jsme vyrazili na procházku po okolí, došli jsme až k přehradě, kde jsme zchladili alespoň nohy v přehradě. Vrátili jsme se zpět na ranč před obědem, chvíli jsme si odpočinuli a šli jsme na oběd. Po poobědovém klidu jsme hráli různé hry a poté jsme dohrávali turnaj ve volejbale. Bylo to takové pohodové. Večer jsme se sešli všichni u táboráku, opékali jsme si špekáčky a zpívali písničky. Následovala noční hra. §to bylo docela fajn, jen někteří to trochu kazili. Díky noční hře se nám protáhla večerka téměř na půlnoc. 

Poslední den jsme se po snídani sbalili, uklidili jsme chatky a jeli jsme domů. Celý výlet byl opravdu podařený a všichni do jednoho jsme si ho užili. Máme spoustu dalších zážitků, na které jen tak nezapomeneme.

Elenka

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský