Výjezd projektu ERASMUS do Velké Británie

Výjezd do partnerské školy Bodnant Community School se uskuteční ve dnech 8.3 – 13.3.2020

Součástí projektu Erasmus je výjezd do Velké Británie, do partnerské školy Bodnant Community School v Prestatynu. Žáci budou navštěvovat vyučovací hodiny a budou mít možnost poznat systém anglického školství. Mimo to navštívíme mnoho zajímavých míst a společně budeme pracovat na projektu týkajícího se Žákovského parlamentu.

Ubytování a strava bude zajištěna v hostitelských rodinách. Žáky budou na výjezdu doprovázet učitelé naší školy (Kristýna Horáková, Kateřina Pálková). Letíme z Vídně do Manchesteru a do Vídně na letiště se budeme dopravovat vlakem. Na letišti v Manchesteru bude pro nás přistaven autobus, který nás odveze do hostitelských rodin v Prestatynu.

Z projektu Erasmus je hrazeno cestovné, pojištění, výlety na výjezdu.

Termín: neděle 8. března až pátek 13. března 2020
Odjezd: v neděli 8. března 8:17 z vlakového nádraží Staré Město – sraz u vlakového nádraží St. Město v 7:50
Příjezd: v pátek 13. března 2020 kolem 20:00 ke škole
Lokalita: Prestatyn, Velká Británie