Vysvědčení

31. ledna 2024

Kuba H.

Vstával jsem kolem 6.30 a byl jsem trošku nervózní. Na snídani jsem si dal jogurt, pak jsem vyšel do školy. Před domem už na mě čekali kamarádi. Těšil jsem se na filmový klub, který byl před vysvědčením. A pak to přišlo, paní učitelka nepřišla do školy. Měli jsme jinou paní učitelku a tam nám řekla, že vysvědčení dostaneme. Takže po filmovém klubu jsem šel zpět do třídy a dostal jsem vysvědčení. Paní učitelka mi pogratulovala, bylo to krásné vysvědčení. Pak jsem šel domů. Hned po cestě ze školy jsem zavolal mamince, aby měla taky radost. Doma jsem zůstal jen chvíli, protože o půl druhé jsem odjížděl na soustředění. Byl to krásný den.

Tom

Po probuzení jsem se ze všeho nejvíc těšil na vysvědčení a taky trochu na filmový klub. Moje sestra Bea  se na své vysvědčení těšial ještě víc, protože to bylo její první vysvědčení. Chodí totiž do první třídy. Hned po filmovém klubu jsem vysvědčení dostal. Od minule jsem se dost zlepšil. Moje sestra byla také nadšená, měla samé jedničky. Za odměnu jsem dostal KFC.

Kuba N.

Vstával jsem a byl jsem nervózní. Přišel jsem do školy, chvíli jsme se potkali v naší třídě. Pak jsme se přesunuli každý do jiné třídy podle toho, na který film jsme šli. á jsem ještě ukazoval TAdemu, kam má jít on. Po filmu jsme se vrátili zpět do naší třídy. Čekali jsme asi pět minut a přišla paní učitelka, ne naše. A nesla 18 vysvědčení. Paní učitelka nám říkal, že bude vysvědčení rozdávat podle omluvených hodin. Kdo jich  měl omluvených nejvíc, tak dostane vysvědčení jako první.  Já jsem měl zameškaných hodin nejmíň, tak jsem dostal vysvědčení skoro jako poslední. A teď jsem si ještě vzpomněl, že jsme to vysvědčení nedostali hned. Hráli jsme ještě živé pexeso a tančili jsme Just dance. M y jsme si s Tadem místo tančení kreslili. Kreslili jsme vlajky Jižní Ameriky. No zpátky k vysvědčení. Byl jsem s vysvědčením spokojený a vypadalo to, že jsou všichni spokojení. Takže všichni jsme sbalili svá vysvědčená a šli jsme domů.

Táďa

Po skončení filmu, který byli i tak už nejlepší následovalo vysvědčení. Když jsem se vrátil do třídy, sedl jsem si do lavice a čekal. Skončila hodina a já jsem pořád s napětím čekal. Potom do naší třídy vešla černovlasá paní učitelka. . Došla k nám a ze stolu vzala hromadu papírů. Věděl jsem, že je to vysvědčení. Paní učitelka byla připravená a začala vyvolávat Ema, jirka, Kuba, Anička a tak dál. Potom zaznělo, Tade!. V tu chvíli jsem byl nervózní. Zvedl jsem se z lavice a vyšel jsem směrem k učitelce, která držela papír pro mě. Dostal jsem gratulaci a potřesení rukou. Sedl jsem si zpět do lavice a podíval se na papír s názvem vysvědčení. Měl jsem radost.

Claudia

Toto vysvědčení jsme dostávali 31. ledna 2024. Ráno jsem vstala, těšila jsem se na moje vysvědčení. Moje sestra se trochu bála, protože to bylo její první vysvědčení vůbec. Říkala jsem jí, že se nemá čeho bát. Nachystala jsem se a společně se sestrou jsme vyrazily do školy. Rozloučila jsem se u školy se sestrou a šla jsem do třídy. Zjistili jsme, že naše paní učitelka není ve škole a řešilo se, kdo nám dá vysvědčení. Nakonec se to vyřešilo a dala nám ho jiná paní učitelka. Já jsem dostala vysvědčení jako první. Byla jsem moc šťastná za moje vysvědčení. Pak jsme šli na oběd. Po obědě jsem vyzvedla sestru z družiny. Ukázala mi svoje vysvědčení a na něm byly samé jedničky. Když jsme přišly domů, tak nás obě dvě za vysvědčení pochválili.