Velikonoce

před 2 měsíci, 13.4.2020

I když letošní Velikonoce byly hodně jiné, tak přesto probíhala příprava na pomlázku, která se odehrála alespoň v rodinném kruhu. číst více..

Bruslení

před 2 měsíci, 13.4.2020

Během tohoto školního roku jsme se zdokonalovali v bruslení. číst více..

Chráníme se proti koronaviru

před 2 měsíci, 26.3.2020

Vláda schválila povinné nošení roušek, abychom chránili sebe i okolí. Podívejte se, jak nám to sluší. číst více..

Pololetní vysvědčení

před 4 měsíci, 7.2.2020

Dnes, 30. ledna 2020, žáci naší třídy dostávali vysvědčení, které bylo zhodnocením jejich práce za první pololetí. Kvůli velké nemocnosti jsme se spojili s 5. B. Společně jsme si udělali hezké dopoledne. Podívali jsme se na film Most do země Terabithia, do kouzelného království za potokem, které si pro sebe jako tajemství vymysleli desetiletý Jess a jeho spolužačka Leslie. Kromě nich do té země nikdo nechodil. Všechno v ní bylo jiné, obývali ji jen duchové háje a Jess a Leslie se v ní stali moudrými a spravedlivými vládci. Od Leslie vyslechl Jess v Terabithii poprvé spoustu nevšedních příběhů – a přestože svoji královnu nečekaně ztratil a oplakával ji, poznal, že musí putovat dál za ně za oba s tou křehkou krásou terabithijské fantazie. Poté jsme se vydali na procházku do města. Po návratu nás čekal oběd a potom hurá na pololetní prázdniny. číst více..