Bruslení

před 10 dny, 24.1.2023

V pátek 20. ledna jsme se zúčastnili dalšího bruslení. V hodině jsme se rozbruslili, poté si vyzkoušeli jednotlivé cviky - stromeček, brždění, překládání, citronky. Hodinu jsme si moc užili. číst více..

Třídnické hodiny před Vánocemi

před 1 měsícem, 2.1.2023

Poslední dva dny před vánočními prázdninami jsme měli třídnické hodiny. V průběhu středy jsme stihli dokončit andělskou poštu, připravit třídu na vánoční party a navštívit vánoční jarmark ve městě. Ve čtvrtek jsme již ve třídě hráli hry, dívali se na vánoční pohádky a netrpělivě čekali na otevření andělské pošty a rozdávání dárečků. Na závěr jsme si ještě užili slavnostní vánoční oběd. číst více..

Zimní radovánky

před 1 měsícem, 21.12.2022

Ve čtvrtek 15. prosince jsme si konečně užili zimních radovánek na sněhu. Sněhuláci, koulování, mokro v botách, ale zábava byla! číst více..

Vánoční jarmark

před 2 měsíci, 11.12.2022

Vánoční jarmark se uskutečnil 9. prosince. Již dlouhou dobu jsme se na tento den těšili a tvořili vánoční výrobky do našeho třídního stánku. Během prodeje se ve stánku vystřídala celá třída. Výdělek pravděpodobně využijeme na nějaký školní výlet nebo promlsáme. číst více..

Narozeninové překvapení

před 2 měsíci, 9.12.2022

Ve středu se dětem z 5. A podařilo překvapit paní učitelku třídní, která měla narozeniny. Děti připravily narozeninovou třídu, upekly dort a předaly paní učitelce nádhernou květinu a krásné dárečky. číst více..