Den dětí
sladká oslava
Plánovaný Běh Kunovským lesem nám letos překazilo počasí, ale o oslavu Dne dětí jsme se rozhodně připravit nenechali. Místo sportovního dopoledne jsme vyrazili do cukrárny, kde jsme si společně pochutnali na zmrzlině a zákusku.
I když měl být náš Den dětí původně více běžecký, nakonec jsme si užili příjemné chvíle spolu, popovídali si a oslavili svátek dětí trochu jinak a možná i o něco sladčeji :-)