Předvánoční týden

V pondělí 16.12. nám začal poslední školní týden v tomto kalendářním roce. V tento den jsme si společně s 1.B vytvořili ve výtvarné výchově zimní lucerničky a krmítka pro ptáčky. V úterý jsme společně pekli perníčky a ve středu jsme odnesli vytvořená krmítka s další potravou (mrkve, jablka, brambory) do Kunovského lesa. Tam jsme přichystali pro zvířátka potravu na zimu, která jistě brzy přijde ve své plné kráse. Ve čtvrtek jsme měli dílnu čtení, kde jsme si povídali o našich oblíbených knížkách. V pátek nás čekala třídní besídka. Ve třídě jsme si rozdali vánoční přáníčka a zahráli si hru Activity, při které jsme se moc pobavili. Tento poslední školní den před Vánocemi jsme završili společným slavnostním obědem. Všichni jsme si moc pochutnali a byli jsme rádi, že se o nás naši starší kamarádi ze školy tak hezky postarali. Tyto předvánoční dny jsme si moc užili a už se těšíme na Vánoce a prázdniny.