ŠKOLA V MOBILU

projektový den pro 2. stupeň

Náš školní parlament se rozhodl, že v pondělí byl ve škole povolený mobil. Dostali jsme nějaké pravidla, podle kterých jsme mohli mobil používat. O přestávkách jsme hráli na mobilech, byla to sranda. Někteří se dívali na videa. I v hodinách jsme mohli mít mobil, když to učitel dovolil a mohli jsme v hodinách poslouchat při práci hudbu, teda jen když jsme měli s sebou sluchátka.

Je škoda, že mobil nemůžeme mít každý den, ale na druhou stranu bychom byli ještě víc a víc závislí.

Prokop Kunert 9. C

ŠKOLA V MOBILU

Školu v mobilu jsem si užil, o přestávce jsme hráli na mobilu šachy. Taky jsme si udělali nějaké společné fotky. Pouštěli jsme si písničky a projížděli jsme sociální sítě, dívali jsme se na TikTok. Nevím, jestli všichni dodržovali pravidla. Myslím, že to byl super projekt, většina dětí si užila to, že jedenkrát mohla mít mobil ve vyučování. Chtělo by to třeba ještě někdy zopakovat.

Jan Baroň 9. C

V pondělí 6. 2. 2023 byl Mezinárodní den bez mobilů. Školní parlament se rozhodl právě na tento den projekt Škola v mobilu, mohli jsme si tedy přinést mobil až do třídy.

Byla vytvořená pravidla pro snadný chod toto akce a návrh podali parlamenťáci řediteli školy. Ten návrh schválil a bylo rozhodnuto.

Když jsem v pondělí ráno přišel do školy skoro každý, kterého jsem potkal, si nesl mobil v ruce nebo se do něj přímo díval. A já jsem si kladl otázku: „Proč? Vážně se Ti lidé nemohou obejít bez mobilu ani první hodinu?“ Já osobně jsem to nechápal a svůj mobil jsem používal jen v anglickém jazyce, protože jsme měli za úkol na mobilu najít různé informace.

Stáhnout soubor: škola v mobilu nová!!.pdf