Sladké ochlazení
zmrzlinové poháry
Ve čtvrtek 25. června jsme se po návratu z třídního výletu vrátili zpět do školy. Sluníčka jsme si v předchozích dnech užili opravdu dost, a protože nás přivítal další horký den, rozhodli jsme se první dvě vyučovací hodiny pojmout trochu jinak.
Připravili jsme si vlastní zmrzlinové poháry, které jsme si podle chuti ozdobili a samozřejmě také s chutí snědli. Bylo to příjemné a sladké ochlazení na závěr společných červnových dnů.