Třídní výlet do Hradčovic

Ve středu 17.června jsme si vyjeli vlakem na výlet do Hradčovic. Zvládli jsme 7km dlouhý výšlap, užili jsme si společné dopoledne u rybníka a opekli špekáčky. Tím ale náš výlet neskončil. Ještě nás čekala sladká exkurze v čokoládovně Janek a výroba vlastní čokolády. Podle všeobecného nadšení dětí usuzuji, že se výlet podařil na výbornou.

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský