MA

Co je nového?

Kornelie Němečková ve Slováckém muzeu

před 6 hodinami, 15.4.2024

V úterý 9.4. jsme zavítali do Slováckého muzea na výstavu výtvarnice K. Němečkové, která je známá hlavně díky svým kouzelným vystřihovaným obrázkům z papíru. Nejenom, že se děti dozvěděly spoustu informací o jejím dětství na Valašsku a jejím dalším životě. Ale mohly si také ve výtvarné dílně vyzkoušet, jak náročné je vytvořit papírovou vystřihovánku. číst více..

BUBNY DO ŠKOL

před 7 dny, 8.4.2024

V březnu jsme toho zažili opravdu hodně. Hned, jak jsme se probudili po Noci s Andersenem, šli jsme pomoci s přípravou bubnování v naší tělocvičně. Děti pomohly nanosit 180 bubnů do tělocvičny a bubnování mohlo začít. Jedná se o interaktivní zábavu na posílení sociálních vztahů, uvolnění přetlaku a v neposlední řadě alternativní výuku ve formě skupinového bubnování dětí i pedagogů pod vedením zkušeného instruktora. číst více..

NOC S ANDERSENEM 2024

před 7 dny, 8.4.2024

S malým zpožděním jsme si z 26. na 27.3. s dětmi udělali dlouho očekávanou Noc s Andersenem. Přespávání ve škole jsme si domluvili společně se třídou ME. Čtvrťáci a páťáci z ME si pro nás na školním hřišti nachystali sportovní program. Na oplátku si s námi mohli vyrobit polštářky ze starých triček. Nechyběla ani stezka odvahy, tentokrát plná skvělých úkolů a na konci s odměnou. Bylo to moc fajn, užili jsme si to všichni móóóc. Příště zase. číst více..

VELIKONOČNÍ PŘÍBĚH

před 7 dny, 8.4.2024

Během Svatého týdne Velikonoc jsme znovu mohli pozvat paní Mrázovou, která si pro děti připravila poutavý příběh o průběhu Velikonočních svátků. číst více..

PŘEDŠKOLÁCI VE ŠKOLE

před 7 dny, 8.4.2024

V březnu jsme u nás ve třídě přivítali předškoláky z montessori tříd MŠ Štěpnická. Tentokrát jsme si pro ně přichystali vyrábění sešitů. Každý předškolák si odnesl svůj vlastnoručně vyrobený a podepsaný sešit. A nejen to, taky plno nových dojmů ze školního prostředí a radosti ze setkání s kamarády. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský