MA

Co je nového?

Mezinárodní den dětí

před 2 dny, 7.6.2023

Na čtvrtek 1.6. připravili deváťáci na školním hřišti sportovní dopoledne pro všechny děti 1.stupně naší školy. Můžete se podívat, jak si děti tento den společně užily. číst více..

DEN ZEMĚ

před 26 dny, 14.5.2023

V rámci mezinárodního Dne Země jsme vyrazili na Včelí stezku do Ostrožské Nové Vsi. Z důvodu výluky vlaků jsme museli akci přesunout na úterý 9.5., což ale v závěru vůbec nevadilo, jelikož nám vyšlo krásné slunečné počasí. Jak jsme se měli, si můžete prohlédnout na fotkách. Ani tentokrát jsme nezapomněli na sběr odpadků. A že jich cestou bylo opravdu hodně! číst více..

Dravci - výukový program

před 1 měsícem, 3.5.2023

V úterý 2.5. jsme se zúčastnili výukového programu o dravcích, který proběhl v Kunovském lese. Bylo to velmi poučné a zároveň zábavné dopoledne. číst více..

Ranní setkávání třídy MA ve školní tělocvičně

před 1 měsícem, 3.5.2023

V pondělí 24.4. si naše třída připravila pro žáky 1.stupně divadelní představení podle pohádky Krtek a kalhoty s kapsami. Děti se svědomitě učily texty, vyráběly rekvizity a společně nacvičovaly. Díky příběhu o krtkovi se děti dozvěděly, jak vznikají takové kalhoty, a co všechno se musí stát. Představení se jim moc povedlo. S nadšením jej zopakují na Zahradní slavnosti. číst více..

Umělecké dopoledne v ZUŠ

před 1 měsícem, 27.4.2023

Ve středu 12.dubna byly děti 1.ročníků v ZUŠ Uherské Hradiště, kde si vyzkoušely různé umělecké obory, které škola nabízí. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský