Vánoční atmosféra

V loňském roce jsme si na Vánoce místo dárečků předávali vlastnoručně vyrobená přáníčka. Letos tomu nebylo jinak a zdá se, že se z toho stala tradice. Začátek posledního předvánočního dne jsme zahájili hrou andělé, kdy jsme si vylosovali jméno spolužáka, kterému jsme měli během dne udělat tajně radost. Poté jsme si poslechli krásný vánoční koncert a již tradičně jsme se vydali do Kunovského lesa nakrmit zvířátka. Ve třídě jsme si poté předali přáníčka a dokreslili strom, který jsme společnými silami vybarvovali každý den od 1. prosince (každý den děti našli v adventním kalendáři část obrázku). Abychom celé vánoční prázdniny nedumali nad tím, kdo byl naším andělem a dělal pro nás dobré skutky, anděly jsme odtajnili. Krásně jsme si tak užili předvánoční čas a naladili se na přicházející Vánoce.