Projekt Comenius

Naše škola se zapojila do evropského projektu Comenius "Happy Children Happy World with Traditional Games".

Od září 2012 jsme byli zapojeni do projektu Comenius „Happy children Happy world with traditional games“. V projektu máme jako partnerské školy

Od září 2012 jsme byli zapojeni do projektu Comenius „Happy children Happy world with traditional games“. V projektu jsme měli partnerské školy Sadettin Tezcan İlköğretim Okulu v Turecku (Izmir), Vermes Miklós Altalános iskola v Maďarsku (Budapešť),Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla v Litvě (Utena), Bodnant Community School ve Velké Británii (Prestatyn), Szkola Podstawowa w Cynkowie v Polsku (Kozieglowy), Osnovna škola Bol v Chorvatsku (Split), Agrupamento de Escolas D. Miguel de Almeida v Portugalsku (Abrantes), Colegio de Enseñanza Infantil y Primaria Camposoto ve Španělsku (San Fernando).