3.oddělení

Vánoční oběd v družině
před 4 měsíci, 4.1.2024

Vánoční oběd v družině

V pátek 22.prosince jsme společně obědvali v družině u nádherně ozdobeného stolu. Při obědě nás obsluhovali žáci sedmých ročníků.

Vánoční jarmark
před 5 měsíci, 12.12.2023

Vánoční jarmark

Také letos jsme na jarmarku otevřeli stánek za naši družinu. V našem stánku se prodávalo mnoho krásných dekorací a dárečků, které děti vyrobily s rodiči doma nebo společně v družině. Část utržených peněz předáme na charitativní sbírku a za ostatní peníze vybereme nové věci do družiny.

Drakiáda
před 5 měsíci, 29.11.2023

Drakiáda

2.11. jsme se zúčastnili drakiády na školním hřišti. I když nás bylo málo, moc jsme si společnou akci všech družin užili. Představili jsme ostatním našeho duhového draka. Počasí nám přálo naprosto ukázkově.

Podzimní kvíz
před 7 měsíci, 11.10.2023

Podzimní kvíz

V rámci podzimního kvízu jsme poznávali plodiny na fotografiích. Za správně vyplněné odpovědi všichni získali sladkou odměnu.

Navštívili jsme Trnku
před 7 měsíci, 26.9.2023

Navštívili jsme Trnku

Dne 19.9. jsme se byli podívat v Trnce, kde nám představili nabídku zájmových kroužků, vyzkoušeli jsme si několik pokusů a podívali se také na zvířata v zookoutku.