Rodiče a žáci

aktuálně

Nabídka zaměstnání

Přijmeme učitele/učitelku s kombinací přírodopis - tělesná výchova

více...
Pololetní vysvědčení

V důsledku velké nemocnosti ve škole byl plánovaný celoškolní program změněn. Vysvědčení (výpis) budeme dětem dávat 1. vyučovací hodinu (do 9 hodin). Poté budou moct děti ze školy odejít, pokud jim napíše zákonný zástupce žádost o odchod v 9 hodin. Jinak výuka (třídnické hodiny) končí dle časů uvedených v týdenních či čtrnáctidenních plánech. Obědy se budou vydávat od 11:40 hodin, tak prosím, nezapomeňte na jejich odhlášení.

více...
Lyžařský výcvikový kurz 7. ročníků

V neděli 26. 1. odjíždí na lyžařský výcvikový kurz do Velkých Karlovic žáci 7. C. V sobotu 1. února je vystřídají žáci 7. A a 7. B. Přejeme hodně sněhu, nezapomenutelné sportovní zážitky a návrat bez úrazu.

více...
Virová onemocnění

Vážení rodiče, během tohoto týdne se prudce zvýšil počet žáků naší školy, kteří mají virová onemocnění. Z tohoto důvodu jsme přijali následující opatření: zrušili jsme výuku plavání, tělesné výchovy, bruslení a velké shromažďovací akce, zvýšili jsme desinfekci při úklidu. Žádáme Vás, abyste neposílali do školy děti nemocné a nedoléčené a věnovali pozornost příznakům virových onemocnění u svých dětí. Dále Vás žádáme o důsledné odhlašování obědů.

více...
Další aktuality

co nás čeká?

31

srpen

Adaptační pobyt pro předškoláky - běžné třídy

za 2 měsíce, 31.08.2024

02

září

Slavnostní zahájení školního roku 2024/2025

za 2 měsíce, 02.09.2024

07

září

Adaptační pobyt pro předškoláky - montessori třídy

za 2 měsíce, 07.09.2024

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský